| Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W, 24V, 0.5A, 12W • evomag.ro | 50.99 RON |
Dispozitivul de alimentare PoE Ubiquiti POE-24-12W protejeaza impotriva descarcarilor electrostatice, are impamantare si protectie la supratensiune. Produsul este conceput pentru dispozitivele cu alimentate de 24 V. Poate fi montat si pe perete cu ajutorul unor suporti. Dispozitivul de alimentare este echipat cu doua LED-uri de semnalizare a alimentarii