Baterie LongLife R3 AAA Blister 4 buc, Philips, PH-R03L4B/10
Preț:
7.99
Online shop
a2t.ro
Preț: 7.99
Detalii
Spre Magazin
Disponibil la:
• a2t.ro
7.99
Spre Magazin
Baterie alcalina, Duracell, AAA/R3, blister 4 buc
• mathaus.ro
13.99
Detalii:
Baterie LongLife R3 AAA Blister 4 bucati, Philips, PH-R03L4B/10
De la același vânzător
Poarta auto bifold curte Virtuoso Poseidon, 4000x1800mm, aluminiu, gri antracit, 50-843/7016/4.0
Cumpără
Camera moto DDPAI-Ranger M1, 3K UHD, Wi-Fi 5GHz Turbo, Bluetooth, IP67, parking 24/7, Viziune nocturna, Detectie la cadere
Cumpără
Mufa Keystone Trendnet Cat6, 10 Gbps, neagra, TC-K25C6BK
Topor despicare Milwaukee, 90 cm, 4932500738
Kit hardwire alimentare camera de bord pentru MINI Pro DDPAI-A_HC22 Hardwire kit, micro USB, 12/24V-5V 1.5A, mod parcare 24H
Router Wi-Fi 7, Dual-Band BE3600, TP-Link ARCHER BE220W, Gigabit, EasyMesh, HomeShield
Set 100 Mufe RJ-45 pass-through Gembird, pentru cablu FTP Cat5e, AWG24, ecranate, LC-PTF-01/100
Topor despicare Milwaukee, 3.6kg, maner ergonomic, 4932500739
Mini priza smart Wi-Fi 2.4GHz, TP-Link Tapo P100M, compatibila Matter, control vocal, programare, 2300W, 10A
181.99
Detector temperatura wireless Inim WD200, certificat EN54-5, EN54-25, 14dBm, baterii 2xC123A, IP40
Buton manual wireless de incendiu Inim FireVibes, resetabil, radio bidirectional, raza 200m, WC0010
Poarta pietonala exterior Virtuoso Baldur, aluminiu, 900x1800mm, maro, lamele inclinate, soft-close, rezistenta meteo, 50-825/8017/D
Creion mecanic pentru constructii Milwaukee, mina de 2.8mm, toc de protectie, tub din otel, 4932501156