Camera supraveghere analog, Hikvision, 3K, Dual Light 40m, lentila 2.8mm, microfon, DS-2CE72KF3TP-DLS
Vândut de rovision.ro
Detalii:
Camera de supraveghere analog Hikvision DS-2CE72KF3TP-DLS ofera rezolutie 3K pentru imagini clare si detaliate, are design dual-lens cu algoritm de stitching integrat pentru imagine panoramica de 180 grade, dispune de apertura F1.0 pentru imagini color 24/7 in conditii de iluminare scazuta, este echipata cu Smart Hybrid Light cu IR pana la 40 metri si lumina alba pana la 40 metri pentru supraveghere eficienta pe timp de noapte, include microfon integrat pentru captare audio prin coaxial, are carcasa rezistenta la apa si praf si este potrivita pentru utilizare la exterior, acest model nu dispune de slot pentru card micro SD. Imagine panoramica 180 grade cu lentile duale Modelul foloseste doua lentile fixe si un algoritm intern de stitching pentru a livra o imagine panoramica de 180 grade, fiind potrivit pentru supravegherea zonelor largi cu un singur echipament. Rezolutie 3K pentru detalii clare Camera ofera rezolutie maxima de 3328 x 1504 si foloseste senzor 3K CMOS, ceea ce permite redarea clara a detaliilor importante din cadrul supravegheat. Performanta buna in lumina scazuta Datorita aperturii F1.0 si iluminarii minime de 0.0005 Lux, camera poate capta imagini color inclusiv in medii slab iluminate. Smart Hybrid Light cu IR si lumina alba Camera dispune de iluminare Smart Hybrid Light, cu IR pana la 40 metri si lumina alba pana la 40 metri, pentru imagini de noapte clare si adaptare flexibila la scenariu. Microfon integrat pentru captare audio Microfonul incorporat permite inregistrarea sunetului, cu suport pentru audio over coaxial cable, oferind informatii suplimentare fata de imaginea video. Constructie rezistenta pentru exterior Camera este certificata IP67, avand constructie rezistenta la apa si praf, potrivita pentru instalare in exterior. Specificatii tehnice camera supraveghere analog, Hikvision, 3K, Dual Light 40m, lentila 2.8mm, microfon, DS-2CE72KF3TP-DLS: Model: DS-2CE72KF3TP-DLS Brand: Hikvision Tip camera: analog Turbo HD Rezolutie maxima: 3328 x 1504 Senzor imagine: 3K CMOS Lentila: 2.8 mm Tip lentila: fixa Numar lentile: 2 Unghi vizual orizontal: 180 grade Unghi vizual vertical: 75 grade Montura lentila: M12 Design imagine: dual-lens cu stitching integrat Apertura: F1.0 Iluminare minima: 0.0005 Lux @ F1.0, AGC ON, 0 Lux cu lumina alba Iluminare: Smart Hybrid Light Distanta IR: pana la 40 m Distanta lumina alba: pana la 40 m Smart Supplement Light: da Shutter time: 1/20 s pana la 1/50.000 s Slow shutter: max. 16x Frame rate: 3K @ 20 fps dual WDR: minim 130 dB Reducere zgomot: 3D DNR Functii imagine: WDR, BLC, HLC, Global Setari imagine: Brightness, Contrast, Smart IR, Sharpness, Anti-Banding, AGC Parametri imagine: STD / HIGH-SAT / HIGHLIGHT Mod zi/noapte: Auto Balans alb: Auto / Manual Privacy mask: 4 zone programabile Detectie miscare: 4 zone programabile Iesire video: 1 iesire HD analog Microfon: da, incorporat Alimentare: 12 VDC ±25% Consum maxim: 7.2 W Material carcasa: corp principal metal, carcasa plastic Grad protectie: IP67 Temperatura de functionare: -40 grade C pana la +60 grade C Umiditate functionare: maxim 90% Dimensiuni: 130.11 mm x 109.2 mm Greutate: aproximativ 570 g Slot card micro SD: nu Descarcati fisa tehnica