Coldrex Max Grip cu fructe de pădure și mentol, 10 plicuri, Perrigo

Vândut de liki24.ro

Detalii:

Coldrex Max Grip cu fructe de pădure și mentol, 10 plicuri, PerrigoOferă ameliorare pe termen scurt a simptomelor de răceală și gripă incluzând:congestie nazalădureri de capdureri de gâtsinuzită și durerile asociate acesteiafebrădureri generalizate.Ingrediente:Fiecare plic a 7,6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorhidrat de fenilefrină 10 mgConține, de asemenea zaharoză, galben amurg (E110), carmoisină (E122), aspartam (E951) și sodiu.Mod de administrare:Goliți conținutul plicului într-o cană și umpleți pe jumătate cu apă foarte fierbinteAdăugați apă rece dacă este necesar.Adulți (inclusiv vârstnici) și copii peste 12 ani:Un plic, la 4 - 6 ore, la nevoie.Nu luați mai mult de 4 plicuri pe zi.Nu luați mai mult de 7 zile.Prezentare: 10 plicuri

Preț:

37.60 RON


Alte detalii:

Vânzător: Liki24.ro
Brand: Perrigo

De la același vânzător