Incarcator Lenovo ADLX65CLGE2A
Vândut de evomag.ro
Detalii:
Incarcator laptop Lenovo ADLX65CLGE2A 20V 3.25A 65W Putere: 65WTensiune alimentare: 100-240VTensiune