Incarcator Retea Forever TC-08-30AC, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Alb
Vândut de gsmnet.ro
Detalii:
Incarcator Retea Forever TC-08-30AC - AlbIncarcatorul de retea Forever TC-08-30AC este solutia ideala pentru a alimenta un dispozitiv mobil in siguranta.Corpul compact si usor iti va permite sa il iei cu tine oriunde, fara a ocupa mult spatiu. Astfel, vei putea sa calatoresti linistit.Acesta dispune de un port USB Type-C si un port USB-A. Cu ajutorul acestora poti incarca mai multe dispozitive simultan.Este echipat cu multiple tehnologii de incarcare rapida si furnizeaza o putere de 30W.Folosind cabluri potrivite care se achizitioneaza separat, poti alimenta o gama variata de dispozitive mobile.Caracteristici:- Port Iesire Incarcator: 1 x USB-A / 1 x USB-C- Incarcare Rapida: Da- Putere Incarcare: 30W- Tehnologie Incarcare: Adaptive Fast Charge / Mi Fast Charge / Power Delivery / Quick Charge / GaN- Iesire: USB-A (5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A) / USB-C (5V / 3A, 9V / 3A, 10V / 2A, 12V / 2.5A, 15V / 2A, 20V / 1.5A)