SONOFF Intrerupator inteligent Sonoff ZBM5-3C-80W, 3 canale, 10A, Zigbee, Alb
Vândut de dwyn.ro
Detalii:
<p>Intrerupator inteligent Sonoff ZBM5-3C-80W, Zigbee, 3 canale, compatibil eWeLink Controleaza luminile tale de oriunde cu Sonoff ZBM5-3C-80W, un intrerupator inteligent modular Zigbee cu 3 canale, compatibil cu aplicatia eWeLink. Parte din seria SwitchMan M5, acest model elegant se monteaza usor in doze modulare standard si adauga functionalitate smart fara compromisuri estetice. Functii inteligente Control Zigbee 3.0 , Se integreaza cu hub-uri Zigbee compatibile precum Sonoff NSPanel Pro, iHost, ZBBridge-P si altele. Compatibil eWeLink , Controleaza luminile de la distanta din aplicatia eWeLink sau activeaza scene inteligente. Control vocal , Functioneaza cu Amazon Alexa, Google Assistant si SmartThings pentru comenzi rapide si usor de utilizat. Scenarii automate , Creeaza automatizari care pornesc luminile in functie de ora, senzor sau stare. Apasare silentioasa si feedback LED , Buton cu raspuns tactil placut si LED de stare configurabil. Specificatii tehnice: Model: ZBM5-3C-80W Canale: 3 canale (3 butoane) Tensiune alimentare: 100-240V AC, 50 60Hz Sarcina maxima: 80W LED 150W rezistiv Conectivitate: Zigbee 3.0 Compatibilitate aplicatie: eWeLink Control vocal: Alexa, Google Assistant Compatibil cu doze: Modul tip 80 (doza patrata) Dimensiuni: 80 x 80 x 35.5 mm Montaj: In doza incastrabila (standard UE)</p>