Sursa de alimentare ABK-906-12-3, 12 V, 3 A, temporizare
Vândut de spy-shop.ro
Detalii:
ABK-906-12-3 este o sursa de alimentare cu temporizare. Se foloseste in sistemele de control acces pentru alimentarea electromagnetilor de forta, bolturilor electrice, telecomenzilor etc. Tensiune de iesire 12 Vcc, 3 A si tensiunea de intrare 200 - 240 Vca, 50 Hz.