Switch 24 porturi PoE, Cloud Managed, Dahua CS4226-24ET-375
Vândut de a2t.ro
Detalii:
Switch-ul Dahua CS4226-24ET-375 este dotat cu 24 porturi Ethernet si 2 porturi combo pentru conexiuni flexibile. Porturile 1-2 ofera pana la 90W pentru dispozitivele cu cerinte energetice ridicate, in timp ce porturile 3-24 suporta pana la 30W fiecare. Puterea totala PoE este de 375W.Activarea functiei Extended creste distanta maxima de transmise PoE pana la 250m si micsorand viteza de transmisie la 10 Mbps. Daca activati functia PoE Watchdog, switch-ul trece automat in modul de supraveghere si va activa o serie de caracteristici specifice, precum diagnosticarea fiecarui port in parte, si restartarea unui port in caz de avarie, managemntul inteligent al puterii poe, posibilitatea de alocare a unei puteri mai mare la porturile principale, s.a.Dispozitivele pot fi gestionate prin aplicatia DoLynk Care, aceasta afiseaza starea dispozitivelor, declanseaza alarme pentru erori in timp real si trimite notificari.Totodata, este proiectat pentru a satisface orice nevoi complexe ale retelelor moderne. Acesta se instaleaza fie pe un birou, fie pe un perete, avand dimensiunile reduse si o greutate reduse, acesta va fi usor de montat.