UPS TSY Power, 1000VA/600W, LCD, line interactive, 8 x Schuko TSY-D-1K0-LCD
Vândut de rovision.ro
Detalii:
UPS TSY Power, special conceputa pentru computere, monitoare, sisteme CCTV, cu functii multiple, avand urmatoarele caracteristici: Boost si Buck AVR incorporat Repornire automata la revenirea tensiunii Functie de pornire DC Afisaj LCD Protectie la suprasarcina, scurtcircuit si supratensiune. Specificatii tehnice UPS TSY Power,  1000VA/600W, 8 x Schuko: Producator TSY POWER Tip UPS Line interactive Capacitate UPS 1000VA / 600W Tensiune de alimentare 220 ~ 240V AC Tensiune de iesire 220 ~ 240 V AC, ± 10%; 50/60 Hz ± 1 Hz Timp transfer 2-8 ms Numar prize iesire 8 (4 prize backup) Acumulator Plumb-acid, 12V/9 Ah Timp incarcare 6-8 ore pana la 90% Port comunicare Optional Temperatura de functionare 0C ~ 40C Dimensiuni 309 mm × 202 mm × 93 mm Greutate 6.4 kg Descarcati fisa tehnica Manual utilizare