
OE HYUNDAI · Piese auto > filtru combustibil
Filtru combustibil OE HYUNDAI 31922-2R900
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Filtru combustibil OE HYUNDAI 31922-2R900
Filtrul de combustibil OE HYUNDAI 31922-2R900 este un filtru înșurubabil, piesă originală de la producătorul autovehiculului. Rolul lui în circuitul de alimentare este să rețină impuritățile din combustibil, înainte ca acesta să ajungă la restul componentelor sistemului. Tip filtru: Filtru înșurubabil Înălțime: 140 mm Diametru exterior: 76 mm Filet intrare: M10 Filet ieșire: M16x1.5 Inel de etanșare: diametru interior 63 mm, diametru exterior 72 mm Numere OE de referință: HYUNDAI 31922-2R900, KIA 31922-2R900 La alegere, verifică dimensiunile și cele două filete, M10 la intrare și M16x1.5 la ieșire, deoarece de ele depinde racordarea corectă la conductele de combustibil. Inelul de etanșare are dimensiunile indicate mai sus. Fișa produsului nu conține substanțe SVHC, iar montajul necesită cunoștințe de specialitate în mecanică.
Detalii
- Brand
- OE HYUNDAI
- Categorie
- Piese auto > filtru combustibil
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

OE HYUNDAI
Filtru combustibil OE HYUNDAI 31090-4F000
173,79 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Filtru combustibil OE HYUNDAI 3302304100
150,73 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Filtru combustibil OE HYUNDAI 33095-34000
149,06 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Filtru combustibil OE HYUNDAI 319102H000
217,90 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Filtru combustibil OE HYUNDAI 31922A9000
220,68 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Piesa originala OE HYUNDAI 319222B900
220,81 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Filtru combustibil OE HYUNDAI 319222EA00
225,05 RON
automobilus.ro

OE HYUNDAI
Piesa originala OE HYUNDAI 3192226910
131,59 RON
automobilus.ro
