
Joseph Joseph · Coșuri de gunoi
Coș pentru sortarea deșeurilor Joseph Joseph Totem Max, 40 l, crem
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Coș pentru sortarea deșeurilor Joseph Joseph Totem Max, 40 l, crem
Coșul conține 2 recipiente interioare , pe care le puteți manevra cu ușurință. Sunt ideale pentru a recicla hârtia, sticla și plasticul , de exemplu. De asemenea, include și un recipient pe colț, detașabil care este perfect pentru deșeurile biologice. Toate containerele sunt fabricate din plastic durabil care nu necesită o atenție deosebită. Se spală manual cu apă și detergent . Cât este de ușor să sortați deșeurile de acum încolo cu ajutorul lui Joseph Joseph! Despre brand: În 2003, frații gemeni Antony și Richard Joseph au decis să-și unească forțele și să lanseze brandul Joseph Joseph cu scopul de a crea produse de uz casnic funcționale care să rezolve cu ușurință problemele de zi cu zi din gospodărie. Rapid, afacerea lor a devenit un brand internațional de prestigiu, castigător a numeroase premii de design și vândut în peste 100 de țari din intreaga lume. Întreaga echipă Joseph Joseph împărtășește entuziasmul pentru inovație al fraților fondatori și pasiunea de a aduce soluții inovative în cât mai multe gospodării.
Detalii
- Brand
- Joseph Joseph
- Categorie
- Coșuri de gunoi
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Joseph Joseph
Coș de gunoi bej de reciclat din oțel 60 l Totem Max – Joseph Joseph
1.369 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Coș de gunoi argintiu de reciclat din oțel 40 l Totem Compact – Joseph Joseph
1.369 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Coș de gunoi argintiu lucios cu pedală din oțel inoxidabil 30 l Arc – Joseph Joseph
893 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Coș de gunoi negru mat cu pedală din metal 10 l Arc – Joseph Joseph
489 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 5 l Luxe – Joseph Joseph
376 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Coș de gunoi negru mat cu pedală din oțel 5 l EasyStore Luxe – Joseph Joseph
272 RON
bonami.ro

simplehuman
Coș de gunoi cu senzor din oțel inoxidabil 45 l - simplehuman
1.215 RON
bonami.ro

Brabantia
Coș de gunoi negru mat cu pedală din oțel 60 l Bo – Brabantia
1.279 RON
bonami.ro
