
Bonami Essentials · Ghivece
Ghiveci de grădină negru Rose - Bonami Essentials
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Ghiveci de grădină negru Rose - Bonami Essentials
Orice grădină are nevoie și de un look minimalist. Iar ghiveciul rezistent pentru exterior, combinat cu ratan artificial și oțel , nu numai că oferă un suport stabil florilor, ci are și un astfel de design minimalist elegant, fie că îl alegi într-o nuanță închisă sau mai deschisă. Știi care e unul dintre avantajele ratanului artificial? Faptul că se întreține foarte ușor și nu necesită produse de curățare speciale - doar un pămătuf de praf sau o cârpă umedă. Notă: Dimensiunile interioare ale ghiveciului sunt de 35 x 35 x 26 cm.
Detalii
- Brand
- Bonami Essentials
- Categorie
- Ghivece
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Bonami Essentials
Ghiveci din ratan artificial pentru grădină Bonami Essentials Grande Fiore, natural
245 RON
bonami.ro

Bonami Essentials
Set ghivece de grădină Bonami Essentials Natural, gri
321 RON
bonami.ro

Bonami Essentials
Set ghivece de grădină Bonami Essentials Natural, gri
404 RON
bonami.ro

House Nordic
Ghivece decorative 2 buc. din metal ø 21,5 cm Rabo – House Nordic
186 RON
bonami.ro

Bizzotto
Ghiveci din teracotă ø 30 cm Hector – Bizzotto
186 RON
bonami.ro

Kähler Design
Ghiveci din ceramică Kähler Design Nuovo, ø 15 cm, alb-verde închis
189 RON
bonami.ro

Esschert Design
Suport suspendat pentru ghiveci de flori din metal suspendat și de perete – Esschert Design
190 RON
bonami.ro

Hübsch
Set 2 ghivece din ceramică Hübsch Tina, albastru
191 RON
bonami.ro
