
Windsor & Co Sofas · Canapele și colțare
Canapea Windsor & Co Sofas Neso, 235 cm, bej
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Canapea Windsor & Co Sofas Neso, 235 cm, bej
Windsor & Co Sofas este un brand francez care prezintă canapele de cea mai înaltă calitate. Fiecare piesă de la acești designeri este impregnată de stil și unicitate. Colecția Neso Collection cuprinde canapele de lux cu design clasic, care vor deveni o parte elegantă a livingului dvs. în aproape orice stil. Tapițeria canapelelor este confecționată dintr-o țesătură de calitate, fermă și plăcută la atingere. Această țesătură bine țesută are proprietăți care împiedică absorbția lichidelor vărsate . De asemenea, este foarte rezistentă la abraziune , ceea ce reduce foarte mult riscul de deteriorare. De fapt, materialul este acoperit cu un strat special de protecție care blochează în mod eficient pătrunderea murdăriei. Acest lucru permite îndepărtarea petelor fără a utiliza agenți de curățare.
Detalii
- Brand
- Windsor & Co Sofas
- Categorie
- Canapele și colțare
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Windsor & Co Sofas
Canapea extensibilă cu 3 locuri și tapițerie de catifea Windsor & Co Sofas Cirrus, bej
9.999 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea extensibilă cu 3 locuri Windsor & Co Sofas Cumulus, verde
9.819 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea maro cu tapițerie din piele 212 cm Madame – Windsor & Co Sofas
11.356 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea albastru-închis cu tapițerie din piele 212 cm Madame – Windsor & Co Sofas
11.356 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea maro închis cu tapițerie din piele 212 cm Madame – Windsor & Co Sofas
11.356 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea maro coniac cu tapițerie din piele 212 cm Madame – Windsor & Co Sofas
11.356 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea maro deschis cu tapițerie din piele 212 cm Madame – Windsor & Co Sofas
11.356 RON
bonami.ro

Windsor & Co Sofas
Canapea din piele Windsor & Co Sofas Neso, 175 x 90 cm, maro
11.479 RON
bonami.ro
