
Joseph Joseph · Mese de călcat
Masă de călcat 130x38 cm Glide – Joseph Joseph
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Masă de călcat 130x38 cm Glide – Joseph Joseph
Masa de călcat Joseph Joseph oferă o soluție inteligentă de economisire a spațiului. Datorită designului său compact, aceasta ocupă un spațiu minim atunci când este pliată și este rapid și ușor de asamblat în poziția de lucru. Înălțimea poate fi reglată în șapte poziții diferite, variind de la 84 la 99 cm, pentru o experiență de călcat mai confortabilă. Masa are o husă detașabilă, al cărei strat superior este fabricat din bumbac, iar cel inferior din poliester pâslit. Există și o suprafață de silicon rezistentă la căldură, concepută pentru a susține fierul de călcat. Masa oferă o suprafață de călcat de 108 x 38 cm, iar dimensiunea sa totală este de 130 x 38 cm. Când este pliată, aceasta măsoară 136 x 44 x 8,5 cm. Este prevăzută cu un cârlig de perete pentru depozitare ușoară.
Detalii
- Brand
- Joseph Joseph
- Categorie
- Mese de călcat
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Joseph Joseph
Masă de călcat 110x33 Glide Compact – Joseph Joseph
885 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Masă de călcat Glide – Joseph Joseph
914 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Masă de călcat Joseph Joseph Pocket, albastru deschis
655 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Masă de călcat Joseph Joseph Pocket Plus, albastru
639 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Masă de călcat Glide – Joseph Joseph
950 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Masă de călcat 110x33 cm Glide Compact – Joseph Joseph
622 RON
bonami.ro

Joseph Joseph
Masă de călcat 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
1.254 RON
bonami.ro

Brabantia
Masă de călcat Brabantia - PerfectFlow Bubbles, 124 x 45 cm, cu suport pentru generator de abur
790,75 RON
ozone.ro
