
Linen Tales · Draperii
Draperie roz-maro din in 140x250 cm Cafe Creme – Linen Tales
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Draperie roz-maro din in 140x250 cm Cafe Creme – Linen Tales
Draperia Linen Tales realizată din in rezistent, va oferi o notă extra de confort interiorului și, în același timp, va bloca parțial lumina și zgomotul din exterior. Bridele sau panglicile de 30 cm se adaptează cu ușurință la diferite tipuri de tije. Materialul spălat la piatră este foarte moale și are un aspect natural. Fiecare piesă este realizată manual în Lituania, cu atenție la detalii și în mod durabil.
Detalii
- Brand
- Linen Tales
- Categorie
- Draperii
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Linen Tales
Draperie verde-deschis din in 140x250 cm Sage – Linen Tales
479 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie galbenă din in 140x300 cm Lemon Curry – Linen Tales
479 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie galben ocru-verde din in 140x250 cm Moss Green – Linen Tales
479 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie albastru prăfuit din in 140x250 cm Blue Fog – Linen Tales
479 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie din in cu tunel de prindere Linen Tales Night Time, 250 x 140 cm, crem
471 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie din in cu tunel de prindere Linen Tales Night Time, 250 x 140 cm, bej
499 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie roz-maro din in 140x300 cm Cafe Creme – Linen Tales
508 RON
bonami.ro

Linen Tales
Draperie verde-deschis din in 140x300 cm Sage – Linen Tales
508 RON
bonami.ro
