
Bloomingville · Boluri mici
Boluri mici galbene/albastre 2 buc. din ceramică 300 ml Phoenix – Bloomingville
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Boluri mici galbene/albastre 2 buc. din ceramică 300 ml Phoenix – Bloomingville
Setul de două boluri Phoenix de la brandul Bloomingville este realizat din ceramică și are suprafața pictată manual. Fiecare bol are interiorul lucios și este decorat cu dungi verticale proeminente, în tonuri delicate. Aceste boluri sunt ideale pentru servirea micului dejun, a gustărilor sau ca un accesoriu elegant pentru interiorul casei tale.
Detalii
- Brand
- Bloomingville
- Categorie
- Boluri mici
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Bloomingville
Boluri mici 2 buc. pentru supă din gresie 500 ml Anniversary – Bloomingville
163 RON
bonami.ro

Bloomingville
Boluri mici verzi/crem 2 buc. pentru supă din gresie 500 ml cu model de Crăciun Yule – Bloomingville
177 RON
bonami.ro

Bloomingville
Boluri mici crem 2 buc. din gresie 500 ml cu model de Crăciun Jolly – Bloomingville
179 RON
bonami.ro

Bloomingville
Boluri mici albastre/portocalii 4 buc. din gresie 200 ml Milton – Bloomingville
181 RON
bonami.ro

Bloomingville
Bol mic bej din gresie 860 ml Heikki – Bloomingville
151 RON
bonami.ro

Bloomingville
Bol mic maro din gresie 860 ml Heikki – Bloomingville
151 RON
bonami.ro

Bloomingville
Boluri mici crem 2 buc. pentru supă din gresie 500 ml cu model de Crăciun Jolly – Bloomingville
150 RON
bonami.ro

Bloomingville
Boluri mici 2 buc. pentru servire din gresie 380 ml Florist – Bloomingville
144 RON
bonami.ro
