
Star Trading · Ghirlande luminoase
Șirag luminos LED pentru exterior Star Trading Party, lungime 5,7 m
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Șirag luminos LED pentru exterior Star Trading Party, lungime 5,7 m
Lanțul de lumini de exterior de la Star Trading evocă o atmosferă magică și jucăușă în grădină, pe balcon sau pe terasă cu cele 20 de lumini LED.
Detalii
- Brand
- Star Trading
- Categorie
- Ghirlande luminoase
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Star Trading
Șirag luminos cu LED-uri Star Trading Glow, lungime 3,6 m
136 RON
bonami.ro

Star Trading
Ghirlandă luminoasă număr becuri 30 buc. cu USB lungime 300 cm Smart Strip – Star Trading
136 RON
bonami.ro

Star Trading
Șirag luminos cu LED-uri colorate Star Trading Fiesta, lungime 3,6 m
137 RON
bonami.ro

Star Trading
Șirag luminos solar LED Star Trading Balls Combo, 6 becuri, lungime 5 m
139 RON
bonami.ro

Star Trading
Șirag luminos solar LED pentru exterior Star Trading Glow, alb, lungime 1,9 m
129 RON
bonami.ro

Star Trading
Șirag luminos LED Star Trading Glow, 10 becuri, lungime 4,05 m
143 RON
bonami.ro

Star Trading
Șirag luminos solar LED pentru exterior Star Trading Glow, multicolor, lungime 1,9 m
123 RON
bonami.ro

Star Trading
Decorațiune luminoasă aurie ø 6 cm de Crăciun Bliss – Star Trading
121 RON
bonami.ro
