
La Roche-Posay · Îngrijirea feței > Dermocosmetice pentru față
La Roche-Posay Toleriane Cremă de curățare a feței, 200 ml
EAN: 3337875570404
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere La Roche-Posay Toleriane Cremă de curățare a feței, 200 ml
La Roche-Posay Toleriane cremă de curățare pentru față conține doar ingredientele esențiale pentru curățare și îndepărtarea machiajului. Conține cocobetaină - un agent de curățare delicat, combinat cu 4 ingrediente active de susținere. Textura delicată, cremoasă curăță pielea în profunzime, îndepărtează excesul de sebum și machiajul de pe față și ochi fără a usca pielea. Crema oferă o curățare delicată și eficientă, restabilind confortul pielii. Restabilește treptat filmul hidrolipidic protector, readuce confortul pielii și păstrează hidratarea. Fără conservanți. Produs testat dermatologic și oftalmologic. Non-comedogenic. Beneficii: Conține 4 ingrediente active calmante și protectoare; Soluția ideală pentru pielea sensibilă, care se bucură de confortul și prospețimea clătirii cu apă curată. Ingrediente active: Apă termală La Roche-Posay: Are acțiune antioxidantă, calmantă și hidratantă. Calmează pielea. Reduce roșeața și iritația; Glicerină: Agent hidratant care ajută la refacerea și protejarea barierei cutanate. Asigură hidratare intensă timp de 48 de ore; Niacinamidă: Ingredient activ calmant. Calmează senzația de mâncărime. De asemenea, stimulează sinteza lipidelor în piele. Recomandat și pentru pielea atopică; Pantenol: Ameliorează senzațiile de disconfort ale pielii. Mod de utilizare: Aplicați pe pielea umedă cu mișcări ușoare de masaj, evitând zona ochilor. Clătiți apoi bine cu apă caldă. Folosiți dimineața și/sau seara. Mod de păstrare: A se păstra la temperatura camerei, ferit de copii și de lumina directă a soarelui. A nu se utiliza după data de expirare. Compoziție: Aqua/Water ● Glycerin ● Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate ● Propylene Glycol ● Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate ● Polysorbate 60 ● Ceramide Np ● Niacinamide ● Sodium Chloride ● Coco-Betaine ● Disodium Edta ● Caprylyl Glycol ● Panthenol ● T-Butyl Alcohol ● Tocopherol. Ambalaj: 200 ml Avertismente de siguranță Evitați contactul cu ochii. Informații despre producător La Roche-Posay Laboratoire Dermatologique CAI, 86270 La Roche-Posay, France Informații de contact info@laroche-posay.bg // 02 4925 442 *Apelul este taxat conform politicii tarifare a operatorului respectiv // www.laroche-posay.bg
Detalii
- Brand
- La Roche-Posay
- Categorie
- Îngrijirea feței > Dermocosmetice pentru față
- EAN / GTIN
- 3337875570404
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

La Roche-Posay
La Roche-Posay Toleriane Fluid de curățare, 200 ml
76,40 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
La Roche-Posay Hydraphase HA Crema hidratantă bogată pentru față, 40 ml
90,89 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
La Roche-Posay Effaclar Gel matifiant pentru față Supramolecular, 40 ml
91,39 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
La Roche-Posay Effaclar Cremă corectoare colorată Duo (+) Unifant, Medium, 40 ml
95,05 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
La Roche-Posay Effaclar Cremă corectoare colorată Duo+M Unifant, Light, 40 ml
97,99 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
Cremă hidratantă La Roche-Posay Toleriane pentru piele sensibilă, 40 ml
99,50 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
La Roche-Posay Toleriane Cremă hidratantă bogată Sensitive Riche, 40 ml
99,50 RON
ozone.ro

La Roche-Posay
La Roche-Posay Effaclar Cremă matifiantă și reglatoare de sebum Мat, 40 ml
100,85 RON
ozone.ro
