
Nemesis Now · Accesorii pentru colecționari
Calendar perpetuu Nemesis Now Animation: One Piece - Luffy Jolly Roger
EAN: 801269162146
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Calendar perpetuu Nemesis Now Animation: One Piece - Luffy Jolly Roger
Calendarul etern One Piece - Luffy Jolly Roger de la Nemesis Now este un accesoriu original și practic, inspirat de serialul de succes One Piece de pe Netflix. Designul său recreează o cutie cu comori, pe care este amplasată emblema piratului Jolly Roger a Piraților cu Pălărie de Paie. Fabricat din rășină durabilă și pictat manual cu atenție la detalii, acest calendar este atât un obiect funcțional pentru urmărirea zilnică a datelor, cât și un element remarcabil pentru colecționari. Blocurile mobile pentru zi și lună sunt așezate pe o bază cu textură realistă de nisip, care completează tema piratului. Caracteristici: Material: rășină; Înălțime: aproximativ 15.8 cm; Detalii pictate manual și execuție precisă; Design inspirat de serialul One Piece de pe Netflix; Blocuri mobile pentru schimbarea datei și lunii; Bază stabilă cu textură de nisip; Produs oficial licențiat. Produs oficial licențiat; Ambalat într-o cutie de cadou branduită.
Detalii
- Brand
- Nemesis Now
- Categorie
- Accesorii pentru colecționari
- EAN / GTIN
- 801269162146
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Nemesis Now
Prespapier Nemesis Now Television: Stranger Things - Eddie's Sacrifice, 14.5 cm
185,75 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Cutie de depozitare Nemesis Now Games: World of Warcraft - Alliance, 11 cm
185,75 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Cutie de depozitare Nemesis Now Games: Diablo IV - Helltide, 10 cm
185,75 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Prespapier Nemesis Now Movies: Harry Potter - Hogsmeade Village
184,65 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Cutie de depozitare Nemesis Now Movies: Gremlins - Gizmo, 14.4 cm
183,05 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Calendar perpetuu Nemesis Now Movies: Star Wars - Stormtrooper (What a Day)
183,05 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Clepsidră Nemesis Now Animation: Naruto - Gaara, 15.5 cm
183,05 RON
ozone.ro

Nemesis Now
Ceas Nemesis Now Art: Anne Stokes - Draco, 18 cm
189,95 RON
ozone.ro
