
AK Interactive · Unelte, vopsele și consumabile
Produs eroziv AK Interactive - DARK FILTER FOR WOOD (AK262) (35 ml)
EAN: 8436535572620
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Produs eroziv AK Interactive - DARK FILTER FOR WOOD (AK262) (35 ml)
AK Interactive DARK FILTER FOR WOOD (AK262) este un filtru de email de înaltă calitate, creat special pentru a îmbunătăți textura și tonalitatea suprafețelor de lemn în modelarea la scară. Acest filtru este ideal pentru aplicarea pe diverse materiale de lemn, inclusiv nave, arme, muniții și alte elemente cu textură de lemn. Adaugă profunzime și nuanțe realiste, îmbunătățind culoarea de bază, în timp ce creează o uzură și îmbătrânire naturală a lemnului. Poate fi utilizat atât cu pensula, cât și cu aerograful. Filtrul este complet solubil și poate fi amestecat cu alte filtre pentru a crea efecte unice. Pentru diluare, utilizați diluanți specializați, cum ar fi AK-011 White Spirit sau AK-049 Odourless Turpentine. Acest produs este indispensabil pentru obținerea de rezultate profesionale în modelarea texturilor de lemn și este potrivit pentru orice fel de proiecte, inclusiv diorame și modele de nave militare. Caracteristici: Tip: Filtru de email pentru suprafețe de lemn; Culoare: Închisă, potrivită pentru lemn; Aplicare: Pensulă sau aerograf; Diluare: Cu AK-011 White Spirit sau AK-049 Odourless Turpentine; Volum: 35 ml; Amestecare: Poate fi combinat cu alte filtre; Utilizare: Potrivit pentru nave, arme, muniții și texturi de lemn; Calitate: Rezultat profesional, potrivit pentru modeliștii avansați.
Detalii
- Brand
- AK Interactive
- Categorie
- Unelte, vopsele și consumabile
- EAN / GTIN
- 8436535572620
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

AK Interactive
Produs eroziv pentru nave AK Interactive - DARK WASH FOR WOOD DECKS (AK301) (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Produs erozivAK Interactive - DUST EFFECTS AK015 (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Produs eroziv AK Interactive - Ochre for Sand/Light Filter for Wood (AK261) (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Produs erozivAK Interactive - Fresh Mud Effects (AK016) (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Chiuvetă emailată AK Interactive - Brown Wash (AK14203) (35ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Produs eroziv pentru nave AK Interactive - WASH FOR GREY DECKS (AK302) (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Produs eroziv AK Interactive - STREAKING GRIME FOR PANZER GREY VEHICLES AK069 (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro

AK Interactive
Terebentină fără miros AK Interactive - Terebentină fără miros (AK049) (35 ml)
21,45 RON
ozone.ro
