
Inter Ceramic · Accesorii pentru baie
Placă pentru duș fix Inter Ceramic - Yasmina, cu articulație rotativă tip 'măr'
EAN: 6988354218491
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Placă pentru duș fix Inter Ceramic - Yasmina, cu articulație rotativă tip 'măr'
Capul de duș fix Yasmina de la Inter Ceramic cu articulație rotativă tip „măr” combină practicitatea și designul modern într-o soluție compactă. Fabricat din PVC, este rezistent la umiditate și ușor de întreținut, iar articulația rotativă permite orientarea comodă a jetului conform preferințelor individuale. Cu dimensiunile de 20 x 20 cm și grosimea de 0,6 cm, acest cap de duș este o alegere ideală pentru oricine caută fiabilitate, funcționalitate și confort în utilizarea zilnică. Caracteristici: Tip: Cap de duș fix cu articulație rotativă tip „măr”; Material: PVC; Montaj: Pentru braț; Culoare: Crom; Dimensiuni: 20 x 0,6 x 20 cm.
Detalii
- Brand
- Inter Ceramic
- Categorie
- Accesorii pentru baie
- EAN / GTIN
- 6988354218491
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Inter Ceramic
Suport pentru periuță de dinți Inter Ceramic - Eleanor, neagră
83,39 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Săpunieră Inter Ceramic - Elinor, tip de suport
83,39 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Cuier cu cinci cârlige Inter Ceramic - Elinor, argintiu
83,39 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Suport pentru prosoape Inter Ceramic - Elinor, argintiu
83,39 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Cap de duș Inter Ceramic - 3 funcții, auriu
85,45 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Cap de duș Inter Ceramic - 3 funcții, auriu - roz
85,45 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Săpunieră Inter Ceramic - Lusso, Chrome
81,15 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Suport pentru săpun Inter Ceramic - Lusso, Black Matt
81,15 RON
ozone.ro
