
Inter Ceramic · Accesorii de bucătărie
Baterie pentru bucătărie Inter Ceramic - Havana, ICF 7108223, cu cioc flexibil, alb/crom
EAN: 6988354242861
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Baterie pentru bucătărie Inter Ceramic - Havana, ICF 7108223, cu cioc flexibil, alb/crom
The kitchen mixer HAVANA WHITE from Inter Ceramic is a standing model that combines modern design and high functionality. Made with a brass body and a glossy chrome finish, this model offers reliability and durability for everyday household use. The model is equipped with a flexible white silicone spout that provides easy water flow direction and greater freedom of movement when washing dishes. The single-handle mechanism allows quick and precise adjustment of water temperature and flow rate, while the hot and cold water indicators facilitate operation. Features: Body material: brass; Spout material: silicon dioxide (silicone); Finish: gloss (chrome); Color: white and chrome; Mounting type: standing, single-hole; Closing mechanism: Sedal ceramic cartridge 35 mm; Aerator: M24x1 with two functions; Connection: Tucai flexible hoses; Dimensions: 20 x 4.3 x 38 cm; Net weight: 1.26 kg.
Detalii
- Brand
- Inter Ceramic
- Categorie
- Accesorii de bucătărie
- EAN / GTIN
- 6988354242861
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Inter Ceramic
Baterie de bucătărie Inter Ceramic - Havana, ICF 7108223, bej
143,25 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Baterie pentru bucătărie Inter Ceramic - Havana, ICF 7108223, gri
143,25 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Baterie pentru bucătărie Inter Ceramic - Danista, 7727198C, crom
144,09 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Baterie pentru bucătărie Inter Ceramic - Havana, ICF 7108223, negru mat
159,19 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Suport dublu pentru uscare tacâmuri Inter Ceramic - 40.2 x 40.5 x 27.8 cm
119,69 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Suport dublu pentru uscare tacâmuri Inter Ceramic - 38.7 x 43.2 x 25.2 cm
170,89 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Suport dublu pentru uscare tacâmuri Inter Ceramic - 38.7 x 48.2 x 25.2
183,20 RON
ozone.ro

Inter Ceramic
Baterie pentru bucătărie Inter Ceramic - Emma, 7313, cioc înalt, crom
192,95 RON
ozone.ro
