
Faber-Castell · Materiale de desen
Creioane Faber-Castell - Triangular, 24 de culori standard și 3 culorile corpului
EAN: 4005405115157
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Creioane Faber-Castell - Triangular, 24 de culori standard și 3 culorile corpului
Creioanele Faber-Castell au culori vii și intense, fiind protejate cu sistemul SV de fixare a grafitului în lemn, care le previne ruperea. Setul conține 24 de culori standard și 3 creioane duble în nuanțe de piele.
Detalii
- Brand
- Faber-Castell
- Categorie
- Materiale de desen
- EAN / GTIN
- 4005405115157
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Faber-Castell
Creioane colorate Faber-Castell Grip 2001 - Unicorn, 18 + 6 culori
42,35 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set markere textile Faber-Castell - 5 culori, petrecere
43,39 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set creioane colorate Faber-Castell - Castel, 24+6 culori + ascutitoare
43,45 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set creioane colorate Faber-Castell - 12 bucati, se pot sterge
43,45 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Pasteluri uleioase Faber-Castell - 18 culori
43,45 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set de creioane colorate Faber-Castell Dino - 24 buc
43,45 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set creioane Faber-Castell Black Edition - Metallic, 12 culori
43,45 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Pensula acuarela Faber-Castell - Art & Graphic
39,35 RON
ozone.ro
