
Studio Pets · Caiete și carnețele
Set caiet cu pix Studio Pets - Pisoiul Mausi, în cutie
EAN: 8717931964784
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set caiet cu pix Studio Pets - Pisoiul Mausi, în cutie
Drăguțul carnet Studio Pets are copertă tare. În el, copiii dumneavoastră vor putea nota toate sarcinile și gândurile lor. Setul se potrivește perfect cu pixul inclus. Cutia în care sunt așezate este ideală pentru a fi oferită cadou. Caracteristici: Dimensiuni: 17 x 16 x 3 cm; Număr pagini: 120; Format: A6.
Detalii
- Brand
- Studio Pets
- Categorie
- Caiete și carnețele
- EAN / GTIN
- 8717931964784
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Studio Pets
Studio Pets Set școlar - Pompon
51,29 RON
ozone.ro

Studio Pets
Studio Pets - Set de carnete și pixuri Bunny Bunny Bunny, în cutie
67,59 RON
ozone.ro

Studio Pets
Set caiet cu pix Studio Pets - Catelusul Pompon, în cutie
67,59 RON
ozone.ro

Studio Pets
Studio Pets Puppy Bulldog notebook și set de pixuri în cutie
67,59 RON
ozone.ro

Studio Pets
Animale de companie Studio - Mousy
43,59 RON
ozone.ro

Studio Pets
Jurnal secret cu lacăt Studio Pets - Kitty Mousy
73,59 RON
ozone.ro

Studio Pets
Caietul Studio Pets - Snuggle Puppy
35 RON
ozone.ro

Studio Pets
Caietul Studio Pets - Paige the Kitten
35 RON
ozone.ro
