
Keskin Color · Caiete și carnețele
Caiet cu spirală Keskin Color Sweet Fun - A4, 80 coli, rânduri late, sortiment
EAN: 8693043145283
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Caiet cu spirală Keskin Color Sweet Fun - A4, 80 coli, rânduri late, sortiment
Elegantul caiet de la Keskin Color are o copertă de înaltă calitate și o spirală solidă. Are un design grozav și proaspăt, care va fi pe placul fiecărui elev. Poate fi folosit pentru școală, universitate sau pur și simplu pentru a lua notițe. Caracteristici: 80 de file; copertă PVC; spirală; hârtie celulozică; linii largi.
Detalii
- Brand
- Keskin Color
- Categorie
- Caiete și carnețele
- EAN / GTIN
- 8693043145283
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Basketball - B5, 80 de foi, sortiment
27,19 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Linden - A5, rânduri largi, 80file, sortiment
27,60 RON
ozone.ro

Keskin Color
Agenda cu spirală Keskin Color Cars - A4, 80 foi, rânduri largi, sortiment
28,15 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet spiralat Keskin Color - Marvel, A4, 80 foi, rânduri largi, sortiment
29,85 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Blocks - A4, 80 foi, rânduri largi, sortiment
30,25 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Galaxy - A4, 80 foi, rânduri largi, sortiment
30,25 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet spiralat Keskin Color Cars - B5, 80 coli, rânduri late, sortiment
23,89 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet spiralat Keskin Color Nature - B5, 80 coli, rânduri largi, sortiment
23,89 RON
ozone.ro
