
Keskin Color · Caiete și carnețele
Caiet Keskin Color - Bullet Journal, 80 de coli, punctate, roșii
EAN: 8693043171213
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Caiet Keskin Color - Bullet Journal, 80 de coli, punctate, roșii
The stylish notebook from Keskin Color is practical and convenient. Its pages are dotted, making it perfect for Bullet Journaling to keep your tasks always organized. It features a great and fresh design that will appeal to every student. It can be used for school, university, or simply for taking notes. Features: hardcover; 80 sheets; dotted; offset paper; 90 g/m2 paper density; rounded corners. Dimensions: 16 x 21.5 cm
Detalii
- Brand
- Keskin Color
- Categorie
- Caiete și carnețele
- EAN / GTIN
- 8693043171213
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Keskin Color
Caiet Keskin Color - Bullet Journal, 80 de coli, punctate, albastru închis
36,65 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet Keskin Color - Bullet Journal, 80 de coli, punctate, mov
36,65 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Football - B5, 80 foi, sortiment
33,55 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spiră Keskin Color Basketball - A4, 80 de foi, sortiment
31,29 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Fun - A4, 80 foi, sortiment
31,25 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Football - A4, 80 de foi, sortiment
39,95 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Galaxy - A4, 80 foi, rânduri largi, sortiment
30,25 RON
ozone.ro

Keskin Color
Caiet cu spirală Keskin Color Blocks - A4, 80 foi, rânduri largi, sortiment
30,25 RON
ozone.ro
