
Faber-Castell · Materiale de desen
Set markere Faber-Castell Castle - Jumbo, 24 culori
EAN: 4005401543244
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Set markere Faber-Castell Castle - Jumbo, 24 culori
Marker-ele Faber-Castell Castle au vârfuri extrem de rezistente, rezerve mari și cerneală pe bază alimentară. Cu ajutorul lor pot fi colorate suprafețe mari, dar se pot realiza și linii subțiri și fine. 24 de culori; Ideal pentru desen pe hârtie, carton, lemn și alte suprafețe; Capac ventilat, care permite trecerea aerului în cazul înghițirii, oferind timp pentru extragere; Culori strălucitoare; Se spală de pe majoritatea suprafețelor textile.
Detalii
- Brand
- Faber-Castell
- Categorie
- Materiale de desen
- EAN / GTIN
- 4005401543244
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Faber-Castell
Creioane colorate Faber-Castell Black Edition, 24 culori
71,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Creioane acuarelabile Faber-Castell Goldfaber Aqua - 12 culori, în cutie metalică
75,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Creioane culoare Faber-Castell Sparkle - 12 culori pastelate, carcasa metalica
75,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Creioane de culoare Faber-Castell Sparkle - 12 culori, cutie metalica
75,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Creioane pastel Faber-Castell Goldfaber Aqua - 12 culori, în cutie metalică
75,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set de creioane colorate Faber-Castell Goldfaber - 12 culori, într-o cutie metalică
75,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Creioane acuarela Faber-Castell Grip 2001 - 12 culori, cutie metalica
75,95 RON
ozone.ro

Faber-Castell
Set pensule pentru pictură Faber-Castell - 6 bucăți
75,95 RON
ozone.ro
