
St. Right · Ghiozdane și rucsacuri
Ghiozdan școlar St. Right Green Aliens - 4 compartimente
EAN: 5903235698088
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Ghiozdan școlar St. Right Green Aliens - 4 compartimente
Rucsacul școlar St. Right Green Aliens combină funcționalitatea cu un design modern, oferind spațiu optim pentru toate rechizitele școlare. Modelul este proiectat cu patru compartimente principale, care permit o organizare clară a manualelor și caietelor, completate de două buzunare laterale elastice pentru sticle. Pentru un confort maxim și protecție a conținutului, baza este întărită cu spumă și echipată cu piciorușe din cauciuc antiuzură. Interiorul dispune de un organizator practic și suport pentru chei, iar chinga încorporată pentru piept asigură o distribuție mai bună a greutății pe spate. Siguranța în mișcare este garantată prin elementele reflectorizante adăugate. Caracteristici: Patru compartimente principale pentru depozitare; Două buzunare laterale elastice; Organizator interior și suport pentru chei; Bază întărită cu piciorușe de protecție din cauciuc; Chingă reglabilă pentru piept pentru stabilitate; Elemente reflectorizante pentru o vizibilitate mai bună; Volum de 23 l; Greutate 880 g; Dimensiuni 43 x 32 x 21 cm.
Detalii
- Brand
- St. Right
- Categorie
- Ghiozdane și rucsacuri
- EAN / GTIN
- 5903235698088
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

St. Right
Ghiozdan școlar St. Right Pastel Butterfly - 4 compartimente
204,35 RON
ozone.ro

St. Right
Ghiozdan școlar St. Right Game Controller Splash - 4 compartimente
204,35 RON
ozone.ro

St. Right
Ghiozdan școlar St. Right Race Check - 4 compartimente
204,35 RON
ozone.ro

St. Right
Ghiozdan școlar St. Right Gameplay - Cu 2 compartimente
204,75 RON
ozone.ro

St. Right
Ghiozdan școlar St. Right Moro - Cu 4 compartimente
194,05 RON
ozone.ro

St. Right
Ghiozdan școlar St. Right Tech Vision - 4 compartimente
189,75 RON
ozone.ro

St. Right
Ghiozdan St. Right K-Pop Rhythm - 4 compartimente
189,45 RON
ozone.ro

St. Right
Ghizdan școlar St. Right Crazy Faces - Cu 2 compartiment
219,39 RON
ozone.ro
