
Lizzy Card · Ghiozdane și rucsacuri
Ghiozdan școlar Lizzy Card Active - Shark Attack, cu 2 compartimente
EAN: 5997361579793
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Ghiozdan școlar Lizzy Card Active - Shark Attack, cu 2 compartimente
Ghiozdanul Active Shark Attack de la brandul Lizzy Card este o alegere extrem de funcțională și modernă pentru elevii din școala primară. Proiectat cu gândul la confort și durabilitate, oferă o distribuție excelentă a spațiului și un design ergonomic pentru transportul fără probleme al tuturor materialelor școlare și obiectelor personale. Modelul este realizat dintr-un material textil impermeabil de înaltă calitate, care protejează manualele și instrumentele de scris în condiții meteorologice variabile. Spatele ergonomic este echipat cu inovatoarea sistem AIRFLOW pentru o ventilație liberă a aerului, prevenind supraîncălzirea și asigurând un confort maxim pe tot parcursul zilei. Securitate: Ghiozdanul este echipat cu elemente reflectorizante care îmbunătățesc vizibilitatea copilului pe drum și garantează o siguranță sporită în timpul deplasării pe întuneric. Caracteristici: Dimensiuni: 43 x 30 x 21.5 cm; Greutate: 0.750 kg; Material: textil; Număr compartimente principale: 2; Buzunare speciale: buzunar interior pentru laptop, două buzunare frontale pentru telefon, accesorii și instrumente, buzunare laterale pentru sticlă; Spate: ergonomic și căptușit, cu sistem AIRFLOW pentru ventilație; Bretele: curele reglabile și prindere suplimentară în fața pieptului pentru distribuirea uniformă a greutății; Bază: întărită, cu piciorușe din plastic; Mâner: mâner rezistent și confortabil pentru purtare în mână sau agățare; Închidere: fermoare duble rezistente; Potrivit pentru: copii din școala primară.
Detalii
- Brand
- Lizzy Card
- Categorie
- Ghiozdane și rucsacuri
- EAN / GTIN
- 5997361579793
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card Active - Kittok Stars Purrfect
291,89 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card Active - Esport Gamer On Duty
291,89 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card Active - Top League FTW, cu 2 compartimente
291,89 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card Dino Cool Boss - Active +
287,65 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școalăr Lizzy Card KitTok Heart Kitty - Active +
287,65 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card Top League - Active +
287,65 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card Fairy Ballerina - Active +
287,65 RON
ozone.ro

Lizzy Card
Ghiozdan școlar Lizzy Card VR Gamer - Active +
267,29 RON
ozone.ro
