
Sophie la Girafe · Jucării muzicale
Jucărie muzicală Sophie la Girafe - Telefon cu clapă
EAN: 3056562307771
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Jucărie muzicală Sophie la Girafe - Telefon cu clapă
Telefonul de la Sophie la Girafe este o jucărie captivantă pentru copii, care are diferite butoane, lumini intermitente și sunete amuzante. Este fabricat din materiale de înaltă calitate și este potrivit pentru copii cu vârsta peste 3 luni. Modelul funcționează cu 3 baterii LR3/ AAA, care sunt incluse în set. Caracteristici: Dezvoltă diferite simțuri; Butoane cu sunete; Diversitate de culori; Imagini și culori schimbătoare. Dimensiuni: 6.5 x 15 cm
Detalii
- Brand
- Sophie la Girafe
- Categorie
- Jucării muzicale
- EAN / GTIN
- 3056562307771
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Sophie la Girafe
Mingi muzicale Sophie la Girafe - 3 buc
110,95 RON
ozone.ro

Sophie la Girafe
Jucarie muzicala Sophie la Girafe - Pian
211,75 RON
ozone.ro

Chicco
Jucarie muzicala Chicco - Stea
95 RON
ozone.ro

Baby Einstein
Jucărie muzicală senzorială Baby Einstein/Hape Internstional - Tamburină
95 RON
ozone.ro

Raya Toys
Jucărie muzicală pentru bebeluși Raya Toys - Vulpe acordeon
94,49 RON
ozone.ro

Goki
Instrument muzical pentru copii Goki - Xilofon, cu roti
93,85 RON
ozone.ro

HaPe International
Instrument muzical pentru copii Hape - Tamburina, din lemn
96,35 RON
ozone.ro

Raya Toys
Pian muzical pentru bebeluși Raya Toys – Elefănțel
91,99 RON
ozone.ro
