
Wee Baby · Biberoane și căni de tranziție
Cană cu mânere anti-vărsare Wee Baby - Roz, 250 ml
EAN: 1010000242200
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Cană cu mânere anti-vărsare Wee Baby - Roz, 250 ml
Cană cu mânere de la Wee Baby este ușor de prins de mânuțele mici. Este potrivită pentru copii peste 6 luni. Vârful moale din silicon nu irită gingiile delicate ale bebelușului, iar orificiul cu funcție anti-colică nu permite bebelușilor să absoarbă aer din exterior în timpul hrănirii. Modelul ajută copilașul să bea singur, fără a vărsa lichid. Capacul protejează vârful de murdărie. În producție se utilizează materiale fără BPA în conformitate cu standardele FDA. Capacitate: 250 ml
Detalii
- Brand
- Wee Baby
- Categorie
- Biberoane și căni de tranziție
- EAN / GTIN
- 1010000242200
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Wee Baby
Pahar rezistent la varsare cu paie Wee Baby, PP, 250 ml, albastru
40,85 RON
ozone.ro

Wee Baby
Cană de tranziție cu mânere Wee Baby - Galaxy, PP, 250 ml, albastru
40,85 RON
ozone.ro

Wee Baby
Cană cu mânere anti-vărsare Wee Baby - Albă, 250 ml
40,85 RON
ozone.ro

Wee Baby
Cană cu păi Wee Baby Colorful, 350 ml, albastru
44 RON
ozone.ro

Wee Baby
Cană cu pai Wee Baby Colorful - 350 ml, roz
44 RON
ozone.ro

Wee Baby
Pahar de tranziție cu mânere Wee Baby - Galaxy, PP, 125 ml, albastru
35,50 RON
ozone.ro

Wee Baby
Cană de tranziție cu mânere Wee Baby - Galaxy, PP, 125 ml, galben
35,50 RON
ozone.ro

Wee Baby
Pahar cu pai Wee Baby - 200 ml, 6 luni+, albastru
34,99 RON
ozone.ro
