
Bali Bazoo · Pentru cărucioare și pătuțuri
Jucărie pentru cărucior Bali Bazoo - Vacă și oglindă
EAN: 6925783803669
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Jucărie pentru cărucior Bali Bazoo - Vacă și oglindă
Jucărie distractivă și frumoasă de la Bali Bazoo pentru joacă atât acasă, cât și în aer liber. Distracția cu jucăria este garantată cu diferitele sale activități. Elementele zgomotoase vor interesa copilul și vor atrage atenția acestuia. Sunetul de trap va avea un efect calmant asupra copilului. Gingiile moi din silicon, atașate la jucărie, vor fi un ajutor minunat în timpul apariției primilor dinți. Realizată din materiale care respectă cerințele europene de siguranță. Mulțumită adaptorului universal, care se atașează la orice tip de scaun de mașină sau cărucior, jucăria poate însoți copilul dvs. în timpul călătoriilor și al plimbărilor. Compoziție: plastic ABS, textil și cauciuc. Dimensiuni: 20 х 11 х 3.5 cm Modelul este suitabil pentru copii încă de la naștere. Instrucțiuni de întreținere: Este bine ca jucăria să fie spălată manual la o temperatură de până la 30 de grade. Nu se usucă în uscător.
Detalii
- Brand
- Bali Bazoo
- Categorie
- Pentru cărucioare și pătuțuri
- EAN / GTIN
- 6925783803669
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Bali Bazoo
Jucărie pentru cărucior Bali Bazoo - Pedro the Dog, cu cutie muzicală
40,20 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Jucarie bebelusi Bali Bazoo - Pestisor
43,30 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Jucărie pentru cărucior Bali Bazoo - Albină
43,30 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Jucărie suspendată pentru cărucior Bali Bazoo - Color Duck
37,10 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Jucărie de agățat Bali Bazoo - Flamingo
37,10 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Pandantiv muzical Bali Bazoo - Maimuta Maia
44,20 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Jucărie pentru cărucior Bali Bazoo - Dinosaur albastru
35,60 RON
ozone.ro

Bali Bazoo
Jucarie pentru bebelusi agatatoare Bali Bazoo Ceaser - Vacuta, vibranda
46,40 RON
ozone.ro
