
Albero Mio · Scutece din bumbac
Scutec pentru nou-născuți Albero Mio - Ballerina, 75 x 75 cm
EAN: 5907001940692
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Scutec pentru nou-născuți Albero Mio - Ballerina, 75 x 75 cm
Păturica pentru nou-născuți Pătură pentru ieșire Balerina de la Albero Mio oferă căldură, confort și un sentiment de siguranță nou-născutului în primele luni. Produsul este creat cu grijă pentru pielea delicată a copilului, oferind moliciune și izolație termică optimă fără întărire suplimentară, ceea ce ajută la menținerea unei poziții naturale și confortabile pentru somn. Acest accesoriu practic are o utilizare multifuncțională în viața de zi cu zi. La început servește excelent ca sac de dormit, iar în timp poate fi folosit ca o saltea moale pentru joacă, pătură sau cuvertură pentru pătuțul bebelușului. Pentru siguranța copilului dumneavoastră, produsul trebuie folosit întotdeauna sub supravegherea unui adult. Caracteristici: Dimensiuni: 75 x 75 cm; Compoziția materialului imprimat: 100% satin de bumbac; Compoziția materialului uni: 100% bumbac; Umplutură: 100% poliester (umplutură anti-alergică cusută, care izolează căldura și permite aerisirea); Imprimare ecologică pe material, sigură pentru cei mai mici; Certificat conform standardului Oeko-Tex Standard 100 pentru siguranța textilelor.
Detalii
- Brand
- Albero Mio
- Categorie
- Scutece din bumbac
- EAN / GTIN
- 5907001940692
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Albero Mio
Scutec pentru bebeluși Albero Mio - Koala călător
126,85 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec pentru nou-născuți Albero Mio - Sleeping Sheep
126,85 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec pentru bebeluși Albero Mio - Vintage Teddy
148,05 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec de înfășat Albero Mio - bumbac, 75 x 75 cm, vanilie
163,99 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec pentru bebeluși Albero Mio - 75 x 75 cm, Bej
163,99 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec pentru nou-născuți Albero Mio - Wild Flowers
163,99 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec pentru nou-născut Albero Mio - Muslin Mint
163,99 RON
ozone.ro

Albero Mio
Scutec pentru înfășat Albero Mio - 75 x 75 cm, roz
163,99 RON
ozone.ro
