
Viga Toys · Premergătoare și antemergătoare
Premergător din lemn Viga Toys PolarB - Crocodil
EAN: 6971608442780
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Premergător din lemn Viga Toys PolarB - Crocodil
Premergător din lemn de la Viga Toys este o jucărie solidă din lemn, care ajută micii exploratori să facă primii pași cu încredere. Cu designul său vesel în formă de crocodil zâmbitor și culori pastelate delicate, va deveni rapid tovarășul preferat al copilului în jocurile și plimbările sale. Premergătorul este un centru de joacă multifuncțional, care combină suportul pentru mers și căruciorul cu blocuri de lemn pentru construit. Setul stimulează motricitatea fină, coordonarea ochi-mână și gândirea logică a copiilor, în același timp încurajându-i să dezvolte echilibrul și stabilitatea în mișcare. Modelul este complet adaptat nevoilor micuților în creștere. Jucăria este realizată din lemn de fag de înaltă calitate, cu margini netede și rotunjite. Pentru vopsire s-au folosit vopsele pe bază de apă, complet inofensive, care respectă cele mai înalte standarde de siguranță. Setul include: Premergător din lemn cu design de crocodil; Blocuri colorate din lemn cu forme diferite. Caracteristici: Potrivit pentru copii peste 12 luni; Material: lemn de fag de înaltă calitate; Acoperire cu vopsele sigure pe bază de apă; Construcție stabilă din lemn cu mâner confortabil pentru prindere; Roți silențioase, cauciucate, care protejează podelele de zgârieturi; Design multifuncțional, care servește ca premergător și cărucior pentru depozitarea jucăriilor; Dimensiuni produs: 40 x 27.5 x 44 cm; Greutate: 2.85 kg.
Detalii
- Brand
- Viga Toys
- Categorie
- Premergătoare și antemergătoare
- EAN / GTIN
- 6971608442780
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Viga Toys
Premergător din lemn activare Viga Toys Polar B
291,85 RON
ozone.ro

Viga Toys
Premergător interactiv din lemn Viga Toys PolarB - Verde
377,19 RON
ozone.ro

WinFun
Antemergator WinFun Grow With Me - Muzical
333,75 RON
ozone.ro

Chipolino
Premergător pentru bebeluși 5 în 1 Chipolino - Happy Walker, gri
334,55 RON
ozone.ro

Tooky Toy
Antemergator din lemn Tooky Toy - Vulpea vicleană
325,35 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Premergător pentru bebeluși 2 в 1 Caretero Toyz - Spark, Grey
324,75 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Premergător pentru bebeluși 2 в 1 Caretero Toyz - Spark, Green
324,75 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Premergător Caretero Toyz - Cario, verde
341,19 RON
ozone.ro
