
Make it Real · Modă și frumusețe pentru copii > Seturi de activități creative
Kit creativ Make it Real - Shrink Magic Lollipop, bratari, sortiment
EAN: 695929017576
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Kit creativ Make it Real - Shrink Magic Lollipop, bratari, sortiment
Cu acest set de Make it Real, micuțele domnișoare vor avea ocazia să-și exprime gustul unic în realizarea propriilor brățări frumoase. Acesta le va inspira imaginația și le va purta în jocuri creative vesele pentru ore întregi. Acest set va diversifica aspectul tinerelor domnișoare și îl va face și mai fermecător. Ele vor putea realiza 4 brățări cu mărgele frumoase în formă de dulciuri delicioase. Realizarea este mai mult decât ușoară - fetele trebuie să facă un șir de mărgele, apoi să aleagă un design sub forma unei pungi din nylon pentru brățară, care se pune în jurul mărgelelor. Cu ajutorul unui uscător de păr /nu este inclus în set/, punga se încălzește și fetițele pot observa cum învelișurile se micșorează magic și se înfășoară în jurul mărgelelor. Setul include 4 șiruri pentru brățări, 4 talismane și 60 de pungi pentru design. Acesta va inspira imaginația copiilor și va lansa micuțele domnișoare în distracții creative pline de multe dulciuri. Potrivit pentru copii peste 8 ani.
Detalii
- Brand
- Make it Real
- Categorie
- Modă și frumusețe pentru copii > Seturi de activități creative
- EAN / GTIN
- 695929017576
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Make it Real
Set creativ Make it Real -Brățări DIY
32,75 RON
ozone.ro

Make it Real
Set creativ Make It Real - Pretty in Pink, brățări
51,15 RON
ozone.ro

Make it Real
Set creativ Make It Real - Butterfly Bling, decorează-ți pantofii
51,15 RON
ozone.ro

Make it Real
Set creativ Make It Real - Pop! Shake! Twist!
51,15 RON
ozone.ro

Make it Real
Trusă creativă Make It Real - Mini Juicy Couture Chains And Charms, brățări
51,15 RON
ozone.ro

Make it Real
Trusă creativă Make It Real - Prietenos brățări
51,15 RON
ozone.ro

Make it Real
Trusă creativă Make It Real - Juicy Couture Glamour Stacks, brățări
51,69 RON
ozone.ro

Make it Real
Kit creativ Make it Real Juicy Couture - Mini geanta si bratara, sortiment
53,29 RON
ozone.ro
