
Caretero Toyz · Jucării educative
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Pește muzical
EAN: 5908310393254
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Pește muzical
Peștele muzical de la Caretero Toyz este o jucărie distractivă și educativă, creată special pentru cei mai mici. Cu tastatura sa colorată și luminoasă, atrage atenția și încurajează învățarea prin joc. Prin apăsarea diferitelor butoane, copilul se familiarizează cu formele de bază, literele și cifrele în limba engleză. Jucăria dispune de un buton muzical care activează melodii amuzante și interesante, precum și un buton de învățare care pornește un joc cu simbolurile de pe tastatură. Sunt disponibile două niveluri de volum pentru confortul în timpul jocului. Peștele muzical dezvoltă motricitatea fină, percepția auditivă și vizuală, precum și abilitățile lingvistice ale copilului. Pentru jucărie sunt necesare 3 baterii AA, care NU sunt incluse în set. Dimensiuni: 24 x 22 x 2,5 cm Potrivit pentru copii peste 18 luni.
Detalii
- Brand
- Caretero Toyz
- Categorie
- Jucării educative
- EAN / GTIN
- 5908310393254
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Caretero Toyz
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Controlor
72,35 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Jucărie educațională Caretero Toyz - Joc portabil
59,95 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Baschet cu un leu
77,89 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Telefon muzical, elefant
51,69 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Volan
67,49 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Masa micului șofer
131,85 RON
ozone.ro

Caretero Toyz
Jucărie educaționalăCaretero Toyz - Masă spiralată
377,45 RON
ozone.ro

Banana Panda
Puzzle Banana Panda My First Puzzles - Mini Me, 14 piese
66,85 RON
ozone.ro
