
Buki France · Știință pentru copii
Telescop pentru copii Buki France - 40 de activități și accesorii
EAN: 3700802106449
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Telescop pentru copii Buki France - 40 de activități și accesorii
Telescopul pentru copii de la Buki France este special conceput pentru toți micii exploratori care doresc să descopere lumea naturii. Setul care include 40 de activități va permite copiilor să descopere secretele naturii și ale lumii din jurul lor. Designul și funcționalitatea permit utilizarea atât în aer liber, cât și în interior. Caracteristici: Este compus în întregime dintr-o structură metalică; Diametrul deschiderii: 60 mm; Distanța focală: 700 mm; Include 3 oculare interschimbabile: 20 mm, 6 mm și 10 mm; Trepied din aluminiu cu două poziții: 65 cm și 110 cm. În set sunt incluse și: Vizor: 5 x 24 mm; 1 lentilă Barlow cu mărire de 3x; 1 filtru lunar și 1 hartă a cerului nocturn, care vă vor ajuta să vă orientați. Telescopul nu doar că va stimula curiozitatea față de cosmos și natură, dar va dezvolta și abilități precum răbdarea, observarea și gândirea analitică la copii. Este o modalitate excelentă de a încuraja interesul lor pentru știință și de a transforma fiecare seară într-o aventură de neuitat sub cerul înstelat. Potrivit pentru copii peste 8 ani.
Detalii
- Brand
- Buki France
- Categorie
- Știință pentru copii
- EAN / GTIN
- 3700802106449
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Buki France
Detector pentru obiecte metalice Buki Nature - Expert
440,79 RON
ozone.ro

Buki France
Telescop lunar pentru copii Buki France - Cosmos, 30 de activități
374,40 RON
ozone.ro

Buki France
Microscop cu accesorii Buki Sciences - 50 de experimente
510,75 RON
ozone.ro

Buki France
Telescop pentru copii Buki France - Reflexiv, 50 de activități
530,59 RON
ozone.ro

Buki France
Telescop Buki Space - 15 activitati
279,35 RON
ozone.ro

Buki France
Set științific Buki France HD – Planetariu
268,59 RON
ozone.ro

Buki France
Set de laborator de chimie Buki Sciences - 200 de experimente
250,45 RON
ozone.ro

Buki France
Set de experimente Buki Sciences -Mana Robotica hidraulica
246,79 RON
ozone.ro
