
Raya Toys · Jocuri de grădină
Jucărie pentru bule de săpun Raya Toys – Cactus, cu muzică și lumini
EAN: 509123113
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Jucărie pentru bule de săpun Raya Toys – Cactus, cu muzică și lumini
Jucăria pentru baloane de săpun de la Raya Toys, modelată ca un cactus drăguț, va genera sute de baloane în timp ce cântă și luminează. Acest cactus verde este potrivit atât pentru jocuri zilnice în aer liber, cât și pentru organizarea petrecerilor pentru copii, creând o atmosferă festivă cu efectele sale încorporate. Pentru a începe jocul, turnați lichidul de săpun furnizat în partea din față a aparatului și apăsați butonul de activare. Dispozitivul va începe să producă singur baloane, însoțite de muzică și lumini. Setul include: Jucărie cactus cu muzică și lumini, care generează baloane de săpun; Lichid de săpun; Concentrat de săpun. Caracteristici: Efecte muzicale și luminoase; Dimensiuni jucărie: 13 x 17 x 18 cm; Alimentare: 4 baterii tip AA (nu sunt incluse în set); Potrivit pentru copii peste 3 ani. .
Detalii
- Brand
- Raya Toys
- Categorie
- Jocuri de grădină
- EAN / GTIN
- 509123113
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Raya Toys
Set 2 în 1 pentru copii Raya Toys - poartă de fotbal cu coș de baschet
64,39 RON
ozone.ro

Raya Toys
Set de golf pentru copii Raya Toys - Set sport Turneul de golf
64,05 RON
ozone.ro

Raya Toys
Zmeu pentru copii Raya Toys - Vultur, roșu
68,05 RON
ozone.ro

Raya Toys
Zmeu Raya Toys - Pește, albastru
77,89 RON
ozone.ro

Raya Toys
Joc pentru copii Raya Toys - Toss Game, Sticle și Inele
52,25 RON
ozone.ro

Raya Toys
Jucărie pentru baloane de săpun Raya Toys - Mașinuță mică cu muzică și lumini
49,95 RON
ozone.ro

Raya Toys
Jucărie pentru copii Raya Toys - Pistol pentru baloane de săpun cu lumini
83,39 RON
ozone.ro

Raya Toys
Zmeu Raya Toys - Papagal
39,85 RON
ozone.ro
