
Rex London · Puzzle-uri educative
Puzzle logic Rex London - Mini puzzle din lemn, sortiment
EAN: 5027455455440
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Puzzle logic Rex London - Mini puzzle din lemn, sortiment
Seria Mini puzzle din lemn de la Rex London oferă o modalitate distractivă și captivantă de antrenare a minții cu puzzle-uri clasice. Aceste puzzle-uri compacte și ușoare din lemn sunt perfecte pentru călătorii, cadouri sau pentru o antrenare rapidă a minții în orice moment al zilei. Produsul este disponibil ca un sortiment de trei stiluri diferite, fiecare reprezentând o provocare unică pentru logică. Fiecare puzzle este realizat din lemn și este ambalat într-o cutie frumoasă în stilul unei cutii de chibrituri din carton colorat. Cele trei variante posibile includ puzzle-ul tip „Cușcă” (format din 12 piese din lemn care se asamblează în jurul unei bile plasate în centru), puzzle-ul tip „Minge” (crearea unei sfere prin conectarea a 6 piese din lemn împletite) și puzzle-ul tip „Stea” (asamblarea unei stele din 9 elemente din lemn împletite). Instrucțiuni de utilizare: Alegeți unul dintre cele trei modele de puzzle și încercați să îl demontați sau să îl asamblați pentru a găsi soluția corectă a puzzle-ului. Fiecare jucărie se vinde ca sortiment, iar nivelul de dificultate pentru toate modelele este evaluat la 3/5. Pentru ușurință, în fiecare set este inclusă o foaie cu instrucțiuni de rezolvare. Securitate: Produsul conține piese mici care pot fi înghițite și există pericol de sufocare. Nu este potrivit pentru copii sub 3 ani. Caracteristici: Vârstă recomandată: 5+; Material: lemn; Nivel de dificultate: 3/5; Trei designuri disponibile: puzzle Cușcă (12 piese), puzzle Mingea (6 piese) și puzzle Stea (9 piese); Ambalaj: cutie colorată din carton în stil cutie de chibrituri.
Detalii
- Brand
- Rex London
- Categorie
- Puzzle-uri educative
- EAN / GTIN
- 5027455455440
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Rex London
Puzzle cu piese glisante Rex London - Sci-fi Robot
25,19 RON
ozone.ro

Rex London
Puzzle Rex London - Hartă a lumii, 300 de piese
68,49 RON
ozone.ro

Rex London
Puzzle de podea Rex London - Recif de corali, 24 de bucăți
84,39 RON
ozone.ro

Rex London
Puzzle de podea Rex London - Pe strada noastră, 24 de părți
84,39 RON
ozone.ro

Rex London
Puzzle de podea Rex London - Pădure, 24 de părți
84,39 RON
ozone.ro

Rex London
Puzzle din lemn Rex London Colourful Creatures - Animale
110,95 RON
ozone.ro

Rex London
Puzzle Rex London - Pădure tropicală, 1000 de bucăți
130,05 RON
ozone.ro

Viga Toys
Puzzle pentru copii Viga - Toamna, 24 piese
34,47 RON
ozone.ro
