
Cosmo Pharm · Vitamine și Suplimente
Valeriana Extract, 500 mg, 60 capsule, Cosmo Pharm
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Valeriana Extract, 500 mg, 60 capsule, Cosmo Pharm
Valeriana Extract, 500 mg, 60 capsule, Cosmo Pharm Proprietati: – poate ajuta la sustinerea calmului in caz de iritabilitate, ajutor in cazul unui stil de viata aglomerat; - poate sustine bunastarea mentala in caz de tensiune si stres; - poate contrubui la relaxarea optima; - poate contribui la refacearea bunastarii fizice si psihice. Mod de administrare: Durata utilizarii valerienei poate varia in functie de nevoile si recomandarile individuale. In general, valeriana este utilizata pe termen de maxim 3 luni pentru a ameliora problemele legate de somn, anxietate usoara sau stres. 1 capsula vegetala pe zi. Ingrediente: Valeriana (Valeriana Officinalis) extract 4:1 din radacina. Precautii: Nerecomandat femeilor insarcinate sau care alapteaza, precum si persoanelor alergice la oricare dintre ingredientele produsului. Prezentare: 60 capsule
Detalii
- Brand
- Cosmo Pharm
- Categorie
- Vitamine și Suplimente
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Cosmo Pharm
Pachet Omega 3-6-9, 1000 mg, 60 + 30 capsule, Cosmopharm
47,12 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
Mega Omega 3, 30 capsule moi, Cosmopharm
47,12 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
Melissa Extract, 500 mg, 60 capsule, Cosmo Pharm
47,12 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
Paducel Extract, 500 mg, 60 capsule, Cosmo Pharma
47,12 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
Premium Venotonic Complex, 30 tablete, Cosmopharm
47,09 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
5 HTP 100mg, 30 capsule, Cosmopharm
47,09 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
Estrovital Meno, 30 capsule, Cosmo Pharm
47,28 RON
liki24.ro

Cosmo Pharm
Geriatic Vita-Min, 30 tablete, Cosmopharma
46,92 RON
liki24.ro
