
Now Foods · Vitamine și Suplimente
Vitamina C 1000 mg x 100 tb elib.prelungita, Now Foods
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Vitamina C 1000 mg x 100 tb elib.prelungita, Now Foods
Vitamina C 1000 mg x 100 tb elib.prelungita, Now Foods Vitamina C joacă un rol important în menținerea imunității și sinteza colagenului - o proteină structurală care face parte din toate țesuturile conjunctive. De aceea, vitamina C este atât de importantă pentru menținerea pielii sănătoase și tinere, precum și pentru întărirea oaselor și articulațiilor. Contine o sursa suplimentara de vitamina C - pudra de macese. Suplimentul alimentar este conceput pentru a oferi o eliberare susținută de vitamina C pe o perioadă lungă de timp. Îmbunătățește starea țesuturilor și neutralizează radicalii liberi, care se formează în mod natural în procesul de metabolism și sub influența factorilor de mediu. Recomandări de utilizare Recepţie: Luați 1 tabletă pe zi. După deschidere, depozitați ambalajul într-un loc răcoros și uscat. Rezervare: Doar pentru adulti. Înainte de a lua, este necesar să consultați un medic în următoarele cazuri: sarcină și alăptare, contraindicații din cauza stării de sănătate și luarea de medicamente. A nu se lasa la indemana copiilor.
Detalii
- Brand
- Now Foods
- Categorie
- Vitamine și Suplimente
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Now Foods
Now Foods Molecularly Distilled Omega 3 Ulei de pește 100 softgels Unflavoured
69,21 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Glycine 1000 mg, glicină, 100 capsule vegetariene
69,25 RON
liki24.ro

Now Foods
Supliment alimentar Inozitol Pulbere, 113 g, Now Foods
69,36 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Omega-3 1000 mg, 90 capsule
69,01 RON
liki24.ro

Now Foods
NOW FOODS Omega 3-6-9 100 capsule
68,99 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Andrographis Extract 400 mg, chinaberry, 90 capsule vegetariene
68,91 RON
liki24.ro

Now Foods
Melatonina, 10mg, 100 capsule vegetale, Now Foods
68,85 RON
liki24.ro

Now Foods
NOW FOODS Ashwagandha 90 capsule
69,76 RON
liki24.ro
