
Petrole Hahn · Frumusețe și Îngrijire
Sampon par grizonat, 250 ml, Petrole Hahn
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Sampon par grizonat, 250 ml, Petrole Hahn
Sampon pentru par alb sau grizonat, 250 ml, Petrole Hahn Proprietati: - pentru neutralizarea tonurilor de galben; - potrivit pentru parul alb sau grizonat; - 95% ingrediente de origine naturala. Mod de utilizare: Aplicați șamponul si masați bine pielea capului. Lasati sa actioneze 1-2 min apoi clatiti bine. Precautii: In caz de contact cu ochii clatiti bine cu multa apa. Prezentare: 250 ml
Detalii
- Brand
- Petrole Hahn
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Petrole Hahn
Șampon antimatreață calmant pentru piele sensibilă, 250 ml, Petrole Hahn
22,08 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Sampon contra caderii parului Prevention, 250 ml, Petrole Hahn
22,08 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Sampon antimatreata pentru par normal, 250 ml, Petrole Hahn
22,08 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Sampon pentru scalp cu tendinta de ingrasare Detox, 250 ml, Petrole Hahn
22,08 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Sampon antimatreata pentru par gras, 250 ml, Petrole Hahn
22,28 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Lotiune tonica pentru par normal, 300 ml, Petrole Hahn
29,58 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Sampon fortifiant pentru par normal, 250 ml, Petrole Hahn Bio
32,54 RON
liki24.ro

Petrole Hahn
Vopsea de par fara amoniac pentru barbati Nr. 20, Chestnut, Petrole Hahn
45,90 RON
liki24.ro
