
Philips Avent · Mama și Copilul
Avent SCF430/10, pompă de sân manuală, simplă
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Avent SCF430/10, pompă de sân manuală, simplă
Pompa manuală de sân Philips Avent vă permite să reglați cu ușurință debitul de lapte pentru a se potrivi preferințelor dumneavoastră individuale. Aparatul este complet portabil, nu are cabluri și nu necesită încărcare. Dimensiunea redusă facilitează împachetarea pompei de sân într-o geantă, iar pomparea discretă vă permite să o utilizați chiar și atunci când călătoriți. Expresie confortabilă a laptelui cu pompa manuală de sân Avent Când introduceți lapte în pompa de sân, este important să faceți acest lucru în condiții confortabile, motiv pentru care pompa de sân Avent este echipată cu un scut delicat din silicon care stimulează mamelonul, la fel ca un bebeluș, asigurând un flux rapid și eficient al lapte. A fost proiectat astfel încât să se potrivească aproape tuturor dimensiunilor de mamelon (până la 30 mm), acoperindu-le ușor. Pompa de san a fost proiectata in asa fel incat sa poti lua o pozitie confortabila, dreapta atunci cand extragi laptele, fara a fi nevoie sa te apleci in fata. Pompa de sân este ușor și convenabilă de utilizat, precum și de curățat și pregătit pentru utilizare. Pentru a-ți hrăni copilul cu lapte extras, pur și simplu atașează tetina moale la recipientul pentru biberon. Pentru a păstra laptele pentru hrănire ulterioară, închideți sticla cu un disc de etanșare.
Detalii
- Brand
- Philips Avent
- Categorie
- Mama și Copilul
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare
![Pompă de sân manuală AVENT Pompă de sân manuală naturală [SCF430/20]](https://liki24.ro/image/catalog/product/newupload/729539-134218753684764971.jpg)
Philips Avent
Pompă de sân manuală AVENT Pompă de sân manuală naturală [SCF430/20]
330,82 RON
liki24.ro

Philips Avent
Set biberoane cu dispozitiv anticolici, perie si suzeta, Natural Response, 0 luni+, Philips Avent
361 RON
liki24.ro

Philips Avent
Pompa de san manuala cu recipiente de stocare, SCF430/13, Philips Avent
311,39 RON
liki24.ro

Philips Avent
Set biberoane din sticla Natural Response, Philips Avent
305,44 RON
liki24.ro

Philips Avent
Philips Avent Newborn Natural Response Starter Set cu valvă AirFree 8 buc
304,95 RON
liki24.ro

Philips Avent
Manualul pompei de lapte matern Philips Avent
287,26 RON
liki24.ro

Philips Avent
Philips Avent Pompa de lapte matern Kit de pornire manual
414,41 RON
liki24.ro

Philips Avent
Incalzitor rapid pentru biberon, SCF355/09, Philips Avent
258,62 RON
liki24.ro
