
Medica Herbs · Vitamine și Suplimente
Ghimbir medicinal 600mg 60 capsule Medica Herbs
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Ghimbir medicinal 600mg 60 capsule Medica Herbs
Ghimbir medical 600mg 60 capsule Medica Herbs supliment alimentar Ghimbirul (Zingiber officinale) susține buna funcționare a sistemului digestiv. Se utilizează pentru grețurile dimineții și problemele stomacale (de exemplu, legate de călătorii). De asemenea, susține buna funcționare a sistemului imunitar și ajută la menținerea funcțiilor corespunzătoare ale inimii. Conținut în 1 capsulă: extract de rizom de Zingiber officinale - 600 mg inclusiv gingeroli - 30 mg Produsul nu conține aditivi artificiali, cum ar fi conservanți, coloranți, arome sau umpluturi. Nuanța produsului poate varia din cauza intensității culorii ingredientului natural. Mod de utilizare: 1 capsula de 1-3 ori pe zi. Ingrediente: extract de rizom de Zingiber officinale; capsulă (gelatină – componentă înveliș). Precauții: A nu se utiliza la femeile însărcinate sau care alăptează. Nu depășiți doza zilnică recomandată. Nu utilizați dacă sunteți alergic la oricare dintre ingredientele produsului. Un supliment alimentar nu poate fi folosit ca înlocuitor al unei diete variate. Se recomandă o dietă echilibrată și un stil de viață sănătos A se păstra la temperatura camerei într-un loc uscat, la îndemâna copiilor mici. Protejați de umiditate și lumină. Producator: Medica Herbs
Detalii
- Brand
- Medica Herbs
- Categorie
- Vitamine și Suplimente
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Medica Herbs
Peony 600mg, 60 capsule Medica Herbs
39,71 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Scoarță de salcie 550 mg 60 capsule MEDICA HERBS
39,70 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Resveratrol forte 250mg, 40 capsule Medica Herbs
41,96 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Magneziu chelat + vitamina B6 60 capsule Medica Herbs
38,49 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Schinduf 520mg, 60 capsule Medica Herbs
38,49 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Medica Herbs Bamboo 60 capsule
42,16 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Ceai verde 520 mg, 60 capsule Medica Herbs
42,16 RON
liki24.ro

Medica Herbs
Ciulin, anghinare, păpădie 60 capsule Medica Herbs
42,16 RON
liki24.ro
