
Now Foods · Vitamine și Suplimente
Omega 3, 100 mg, 100 capsule, Now Foods
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Omega 3, 100 mg, 100 capsule, Now Foods
Omega 3, 100 mg, 100 capsule, Now Foods [733739016508] Omega-3 de la NOW Foods oferă 1000 mg de ulei de pește purificat per capsulă moale, cu 180 mg EPA și 120 mg DHA. Suplimentul este ideal pentru susținerea sănătății cardiovasculare și a funcției cognitive, contribuind la o bună sănătate generală. Caracteristici: 1000 mg ulei de pește per capsulă moale. Conține 180 mg EPA și 120 mg DHA per capsulă. Distilat molecular pentru puritate. Kosher - conține gelatină. Produs nemodificat genetic. Calitate GMP. Beneficii: Contribuie la imbunătățirea funcției cerebrale și la reducerea riscului de tulburări neurologice. Contribuie la menținerea vederii normale prin aport de DHA. Contribuie la reducerea simptomelor inflamatorii în afecțiuni cronice. Contribuie la imbunătățirea sănătății pielii și la reducerea riscului de acnee. Mod de utilizare: Se recomandă administrarea a 2 capsule moi de două ori pe zi, în timpul meselor, pentru a beneficia de efectele complete ale suplimentului. Precauții: A nu se depăși doza recomandată. Consultați medicul înainte de utilizare dacă sunteți însărcinată, alăptați, luați medicamente sau aveți o afecțiune medicală. A nu se lăsa la îndemâna copiilor mici. Produsul nu trebuie să înlocuiască o dietă variată și echilibrată. Păstrați într-un loc răcoros și uscat după deschidere. Pot apărea variații naturale de culoare. Contine: Ulei de pește: 1000 mg per capsulă EPA (acid eicosapentaenoic): 180 mg per capsulă DHA (acid docosahexaenoic): 120 mg per capsulă Ingrediente: ulei de pește, capsulă softgel (gelatina bovină (fără BSE), glicerina, apă) și d-alfa tocoferol (din floarea-soarelui). Conține pește (hamsii, sardine, ton). Țara de origine Statele Unite ale Americii Prezentare: 100 capsule moi
Detalii
- Brand
- Now Foods
- Categorie
- Vitamine și Suplimente
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Now Foods
Ulei de peste Omega-3, 1000 mg, 100 gelule moi, Now Foods
52,53 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Natural E-400, vitamina E, 50 capsule gel
53,05 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods, Gotu Kola, Centella Asiatica 450 mg, 100 capsule
51,74 RON
liki24.ro

Now Foods
NOW schinduf, 100 capsule
53,36 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Extract de frunze de măslin 500 mg, frunze de măslin, 60 capsule vegane
51,54 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Hawthorn Berry 540 mg, fructe de păducel, 100 capsule
51,33 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods Maca, 100 capsule vegetariene
51,33 RON
liki24.ro

Now Foods
Now Foods C-500 Ascorbat 100 capsule
51,28 RON
liki24.ro
