
Baby Brezza · Mama și Copilul
Inaltator pentru espressor de lapte Formula Pro Mini, 1 bucata, Baby Brezza
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Inaltator pentru espressor de lapte Formula Pro Mini, 1 bucata, Baby Brezza
Inaltator pentru espressor de lapte Formula Pro Mini, 1 bucata, Baby Brezza [762657000061] Descriere: Baby Brezza Formula Pro Riser Base este accesoriul oficial conceput special pentru aparatul Formula Pro Mini, oferind flexibilitate suplimentară atunci când utilizezi biberoane mai mari sau mai înalte. Caracteristici: Fabricat din plastic rezistent și sigur pentru bebeluși (BPA-Free), acest suport se montează cu ușurință sub espressor, ridicându-l la înălțimea optimă pentru o utilizare confortabilă și sigură. Ideal pentru părinții care doresc să păstreze experiența Baby Brezza la fel de rapidă și igienică, indiferent de dimensiunea biberonului utilizat. Beneficii: Accesoriu dedicat pentru Formula Pro Mini. Permite folosirea biberoanelor mai mari sau mai înalte. Se montează simplu, sub aparat, pentru o poziționare optimă. Fabricat din materiale de calitate, sigure pentru contact alimentar. Design compact, stabil și ușor de curățat. BPA-Free – fără substanțe dăunătoare pentru bebeluși. Mod de utilizare: Așază baza pe o suprafață plană și stabilă. Montează aparatul Formula Pro Mini deasupra suportului. Fixează-l corespunzător pentru a asigura stabilitatea. Folosește aparatul ca de obicei – acum compatibil cu biberoane mai înalte. Precauții și contraindicații: Compatibilitate: doar cu aparatul Baby Brezza Formula Pro Mini. Interval de temperatură recomandat: 0–45°C. Specificații: Materiale: polipropilenă, plastic BPA-Free Prezentare: 1 bucata
Detalii
- Brand
- Baby Brezza
- Categorie
- Mama și Copilul
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Baby Brezza
Tablete pentru decalcifiere Bottle Washer Pro, 20 tablete, Baby Brezza
167,28 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Baby Brezza, tablete de curățare pentru Bottle Washer Pro, 120 tablete
191,49 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Incalzitor rapid de apa Instant Warmer, Negru, 1 bucata, Baby Brezza
422,28 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Incalzitor rapid de apa Instant Warmer, Classic, 1 bucata, Baby Brezza
422,28 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Baby Brezza Instant Warmer, încălzitor de apă, alb
571,40 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Sterilizator si uscator de biberoane, Rapid One Step Baby Bottle, 1 bucata, Baby Brezza
840,48 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Aparat de gatit Food Maker Deluxe, 1 bucata, Baby Brezza
896,58 RON
liki24.ro

Baby Brezza
Aparat de gatit Food Maker Deluxe, Black, 1 buc, Baby Brezza
896,58 RON
liki24.ro
