
Green Pharmacy · Frumusețe și Îngrijire
Green Pharmacy Apă micelară facială cactus, squalane 200 ...
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Green Pharmacy Apă micelară facială cactus, squalane 200 ...
Extractul de cactus (Opuntia Ficus-Indica Extract) este un ingredient ideal atât pentru tenul uscat, cât și pentru cel gras. Oferă hidratare și tonifiere excelente. Datorită conținutului ridicat de vitamine și minerale, hidratează pielea, oferindu-i fermitate și un aspect radiant. Squalanul este un ingredient pe bază de plante derivat din uleiul de măsline, care are o gamă largă de beneficii pentru piele, hidratare și
Detalii
- Brand
- Green Pharmacy
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Green Pharmacy
Farmacie verde Rozmarin și mentă marocană sare de baie 1 ...
25,11 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Crema de zi Green Pharmacy cactus, squalane 50 ml
24,14 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Farmacie verde Bamboo, niacinamidă cremă de noapte 50 ...
24,14 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Farmacie verde Bamboo cremă de zi pentru față, niacinamidă ...
24,14 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Green Pharmacy Cremă de ochi cactus, squalane 15 ml
25,26 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Mască regenerantă pentru picioare Green Pharmacy 2 x13ml
25,58 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Farmacie verde Spumă de spălare a feței bambus, niacinamidă ...
26,45 RON
liki24.ro

Green Pharmacy
Farmacie verde Antiperspirant deodorant pentru picioare 150 ml
26,95 RON
liki24.ro
