
Hada Labo Tokyo · Frumusețe și Îngrijire
Hada Labo Tokyo Loțiune solară pentru corp SPF50 200ml
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere Hada Labo Tokyo Loțiune solară pentru corp SPF50 200ml
O emulsie ușoară, concepută într-un laborator japonez, care oferă protecție solară cu SPF 50 ridicat. Datorită utilizării filtrelor fotostabile de înaltă calitate, produsul cosmetic protejează pielea de efectele nocive ale radiațiilor UVA și UVB. Conține Super Hyaluronic Acid™ intens hidratant, pantenol regenerant și reparator
Detalii
- Brand
- Hada Labo Tokyo
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

Hada Labo Tokyo
Crema de față Hada Labo Tokyo White ...
81,60 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Hada Labo Tokyo Red Face Serum 150ml
80,60 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Hada Labo Tokyo Men Gel de zi hidratant și revitalizant ...
82,27 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Hada Labo Tokyo PREMIUM Cremă de zi 50 ml
82,27 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Tratament special reparator de noapte cu super hyaluronic acid si tetrapeptida-5, 50 ml, Hada Labo Tokyo
80,22 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Lotiune hidrantanta pentru fata fara parfum cu acid super hialuronic Superhydrator No.1, 150 ml, Hada Labo Tokyo
83,03 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Crema hidratanta de zi si noapte pentru netezirea pielii cu acid super hialuronic, 50 ml, Hada Labo Tokyo
83,03 RON
liki24.ro

Hada Labo Tokyo
Crema de zi anti-aging fara parfum cu acid super hialuronic, 50 ml, Hada Labo Tokyo
83,03 RON
liki24.ro
