
VT Cosmetics · Frumusețe și Îngrijire
VT COSMETICS - Reedle Shot EX Hyaluronic Modelling Pack, 25g ...
Compară ofertele (1)
Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot diferi față de site-ul magazinului. Verifică prețul final la magazin.
Descriere VT COSMETICS - Reedle Shot EX Hyaluronic Modelling Pack, 25g ...
Masca cu alge VT Cosmetics Reedle Shot EX Hyaluronic Modeling Pack este un produs profesional de îngrijire a pielii care oferă hidratare intensă, regenerare și hrănire. Datorită tehnologiei cu microace Reedle Shot, masca susține regenerarea și reconstrucția pielii, furnizând ingrediente active esențiale. Masca creează o peliculă flexibilă și netedă pe piele care
Detalii
- Brand
- VT Cosmetics
- Categorie
- Frumusețe și Îngrijire
- Magazine
- 1
- Disponibilitate
- În stoc
Produse similare

VT Cosmetics
Plasturi pentru vindecarea rapida a cosurilor Spot Patch Cica Care, 48 bucati, VT Cosmetics
29,07 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50 2-Step Mască de întărire ...
16,44 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
Dischete cu toner pentru exfoliere blanda Cica Mild, 60 bucati, VT Cosmetics
74,46 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
VT Cosmetics TX - Tonic de tonifiere tonic de strălucire pentru ...
92,29 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
VT Cosmetics Tx - Esență de tonifiere 1000 Shot de strălucire ...
103,73 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
Crema iluminatoare pentru conturul ochilor cu Cica Reedle, Vitamina C si aplicator cu vibratii micro-sonice, 15 ml, Vt Cosmetics
124,44 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
VT Cosmetics Reedle Shot Synergy Sparkling Toner Pad ...
128,20 RON
liki24.ro

VT Cosmetics
VT Cosmetics - Reedle Shot Vita-Light Cream- ...
131,59 RON
liki24.ro
